NOVO BLAT roboczy 38 mm grubości 1mb HIT! CENA!

199,00 

Delivery: from PLN 69 (depending on the weight of the shipment)

the shipping date is in the product description

Pick up from our warehouse - PLN 0.00

Questions about the product:
e-mail: [email protected]
phone: 606 358 454 / 531 636 535

Product description

NOVO BLAT roboczy 38 mm grubości 1mb HIT! CENA!

Termin wysyłki zamówienia – 5-7 dni roboczych

Zachęcamy do zakupu BLATU , który idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie mebli kuchennych NOVO . BLAT dostępny w 3 wariantach kolorystycznych, stanowi jedną z wielu propozycji elementów systemu mebli kuchennych NOVO.  Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Informacje dotyczące BLATU :

Wymiary zewnętrzne :

szerokość: wg. indywidualnego zamówienia, maksymalnie 405 cm przy odbiorze osobistym lub 202 cm przy wysyłce kurierskiej, w ofercie podana jest cena za 1 mb blatu

głębokość: 60 cm 

grubość:  38 mm

  • Cena podana w ofercie dotyczy 1 mb blatu w wybranym kolorze spośród: dąb hickora, marmur Roma, marmur Calacatta, jeśli potrzebujecie Państwo blatu na wymiar, prosimy o wiadomość z podaniem wymiaru, przy składaniu zamówienia. Każdy nasz blat jest oklejony na krawędziach, bez różnicy jaki wymiar Państwo zamówicie.
  • Zaoblenie krawędzi w blacie wynosi bardzo niewiele bo R3.
  • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
  • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje tylko sam blat o długości 1 mb.
  • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
  • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Weight15 kg
DOSTĘPNE KOLORY:

DĄB HICKORA, MARMUR CALACATTA, MARMUR ROMA