NOVO PANEL do zabudowy ZMYWARKI 60 cm KOLORY! CENA! HIT! 48H

99,00 

Delivery: from PLN 69 (depending on the weight of the shipment)

the shipping date is in the product description

Pick up from our warehouse - PLN 0.00

Questions about the product:
e-mail: [email protected]
phone: 606 358 454 / 531 636 535

Product description

NOVO PANEL do zabudowy ZMYWARKI 60 cm KOLORY! CENA! HIT! 48H

Termin wysyłki zamówienia – 2 dni robocze

Zachęcamy do zakupu PANELU do zabudowy zmywarki 60 cm, stanowiącego jedną z wielu propozycji szafek z systemu mebli kuchennych NOVO. Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Szczegółowe dane:

PANEL do zabudowy zmywarki 60 cm FZMYW60 wykonany jest z następujących materiałów:

 • panel: płyta laminowana 18 mm w jednym z 3 dostępnych kolorów: dąb hickora, szary mat lub biały mat + cokół w tym samym kolorze
 • obrzeże: ABS 0,8 mm
 • uchwyt: metalowy czarny

Dodatkowe informacje dotyczące panelu:

Wymiary zewnętrzne panelu:

szerokość: 60 cm

wysokość: 82 cm 

grubość:  18 mm

 • Panel przeznaczony jest do zmywarek pod zabudowę z ukrytym panelem sterowania. W przypadku zmywarek z panelem zewnętrznym, panel ten będzie zbyt długi.
 • Panel sprzedawany jest z cokołem o szerokości 60 cm w tym samym kolorze, przykrywającym nóżki regulowane.  Istnieje możliwość zamówienia cokołu w całości (na kilka szafek). Cokół na wymiar dostępny jest w naszym sklepie internetowym.
 • Ta oferta obejmuje panel w kolorze spośród 3 dostępnych: szary mat, biały mat lub dąb hickora.
 • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
 • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje panel i cokół do zabudowy zmywarki 60 cm.
 • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
 • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
 • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Weight6,5 kg
DOSTĘPNE KOLORY:

BIAŁY mat, SZARY mat, dąb HICKORA