NOVO BOK nakładany do szafek DOLNYCH BIAŁY mat 48H

49,00 

Dostawa: już od 69 zł (zależna od wagi przesyłki)

termin wysyłki znajduje się w opisie produktu

Odbiór osobisty - 0,00 zł

Pytania odnośnie produktu:
e-mail: [email protected]
tel.: 606 358 454 / 531 636 535

Opis produktu

NOVO BOK nakładany do szafek DOLNYCH BIAŁY mat 48H

Termin wysyłki zamówienia – 2 dni robocze

Zachęcamy do zakupu BOKU NAKŁADANEGO DO SZAFEK DOLNYCH. Dzięki bokowi nakładanemu można wykończyć szafki dolne w kolorze frontu. W systemie NOVO szafki mają korpus w kolorze białym a dzięki panelom bocznym można go zmienić na kolor frontów a dodatkowo ukryć nóżki regulowane i odstęp między szafkami, ścianą i blatem (szafki dolne powinny być odsunięte od ściany). Panele boczne do szafek dolnych występują w tych samych kolorach co fronty w szafkach dolnych. Panel boczny stanowi jedną z wielu propozycji elementów systemu mebli kuchennych NOVO.  Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Szczegółowe dane:

Panel boczny wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm i oklejony jest obrzeżem ABS 0,8 mm, dokładnie tak samo jak fronty w szafkach.

Do dolnego boku nakładanego dołączone są stopki tzw. ślizgacze, izolujące element od podłogi.

 

Dodatkowe informacje dotyczące boku nakładanego do szafek górnych:

Wymiary zewnętrzne :

szerokość: 58 cm

wysokość: 82 cm 

grubość:  18 mm

  • Ta oferta obejmuje panel boczny dolny w kolorze biały mat, ale w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo jeszcze takie panele w kolorze szary mat i dąb hickora.
  • Panel boczny wymaga samodzielnego zamontowania do korpusu szafki dolnej. Paczka z bokiem nakładanym nie zawiera akcesoriów montażowych.
  • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
  • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje panel boczny do szafek górnych.
  • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
  • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Waga4,0 kg