NOVO BOK nakładany do zabudowy LODÓWKI SZARY mat 48H

79,00 

Dostawa: już od 69 zł (zależna od wagi przesyłki)

termin wysyłki znajduje się w opisie produktu

Odbiór osobisty - 0,00 zł

Pytania odnośnie produktu:
e-mail: [email protected]
tel.: 606 358 454 / 531 636 535

Opis produktu

NOVO BOK nakładany do zabudowy LODÓWKI SZARY mat 48H

Termin wysyłki zamówienia – 2 dni robocze

Zachęcamy do zakupu BOKU NAKŁADANEGO DO ZABUDOWY LODÓWKI. Dzięki bokowi nakładanemu można wykończyć zabudowę lodówki w kolorze jej frontów. W systemie NOVO szafki mają korpus w kolorze białym a dzięki panelom bocznym można go zmienić na kolor frontów. Boki nakładane do zabudowy lodówki występują w tych samych kolorach co fronty w zabudowach lodówki. Bok nakładany do zabudowy lodówki może być stosowany do ukrycia korpusu zarówno od strony szafek z blatem jak i od strony pełnej wysokości lodówki. W przypadku chęci zabudowania korpusu bokami od strony pełnej wysokości lodówki, niezbędne jest dokupienie dodatkowo panelu bocznego do szafek dolnych, bo dopiero wtedy cały bok zostanie zabudowany na pełnej wysokości. Panel boczny stanowi jedną z wielu propozycji elementów systemu mebli kuchennych NOVO.  Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Szczegółowe dane:

Bok nakładany do zabudowy lodówki wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm i oklejony jest obrzeżem ABS 0,8 mm, dokładnie tak samo jak fronty w szafkach.

 

Dodatkowe informacje dotyczące boku nakładanego do zabudowy lodówki:

Wymiary zewnętrzne :

szerokość: 58 cm

wysokość: 128 cm 

grubość:  18 mm

  • Ta oferta obejmuje bok nakładany do zabudowy lodówki w kolorze szary mat, ale w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo jeszcze takie panele w kolorze biały mat i dąb hickora.
  • Panel boczny wymaga samodzielnego zamontowania do korpusu szafki dolnej. Paczka z bokiem nakładanym nie zawiera akcesoriów montażowych.
  • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
  • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje panel boczny do zabudowy lodówki.
  • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
  • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Waga7,0 kg