NOVO COKÓŁ 2,0 mb BIAŁY mat 48H

39,00 

Dostawa: już od 69 zł (zależna od wagi przesyłki)

termin wysyłki znajduje się w opisie produktu

Odbiór osobisty - 0,00 zł

Pytania odnośnie produktu:
e-mail: [email protected]
tel.: 606 358 454 / 531 636 535

Opis produktu

NOVO COKÓŁ 2,0 mb BIAŁY mat 48H

Termin wysyłki zamówienia – 2 dni robocze

Zachęcamy do zakupu COKOŁU w odcinku 2,0 mb. Nadaje się on idealnie do zestawu kuchennego NOVO 2,0 mb ale również może posłużyć Państwu docięcia nietypowych odcinków cokołu, na własne potrzeby. Cokół 2,0 mb stanowi jedną z wielu propozycji elementów systemu mebli kuchennych NOVO.  Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Szczegółowe dane:

COKÓŁ 2,0 mb wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm.

 

Dodatkowe informacje dotyczące cokołu:

Wymiary zewnętrzne cokołu:

szerokość: 200 cm

wysokość: 11 cm 

grubość:  18 mm

  • Ta oferta obejmuje cokół w kolorze biały mat, ale w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo jeszcze takie panele w kolorze szary mat i dąb hickora.
  • Cokół montowany jest do nóżek regulowanych na specjalne klipsy, które dołączone są do nóżek w szafkach systemu mebli NOVO.
  • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
  • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje cokół o długości 2,0 mb.
  • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
  • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Waga4,0 kg