NOVO COKÓŁ 2,0 mb SZARY mat 48H

39,00 

Dostawa: już od 69 zł (zależna od wagi przesyłki)

termin wysyłki znajduje się w opisie produktu

Odbiór osobisty - 0,00 zł

Pytania odnośnie produktu:
e-mail: [email protected]
tel.: 606 358 454 / 531 636 535

Opis produktu

NOVO COKÓŁ 2,0 mb SZARY mat 48H

Termin wysyłki zamówienia – 2 dni robocze

Zachęcamy do zakupu COKOŁU w odcinku 2,0 mb. Nadaje się on idealnie do zestawu kuchennego NOVO 2,0 mb ale również może posłużyć Państwu do cięcia nietypowych odcinków cokołu, na własne potrzeby. Cokół 2,0 mb stanowi jedną z wielu propozycji elementów systemu mebli kuchennych NOVO.  Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Szczegółowe dane:

COKÓŁ 2,0 mb wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm.

 

Dodatkowe informacje dotyczące cokołu:

Wymiary zewnętrzne cokołu:

szerokość: 200 cm

wysokość: 11 cm 

grubość:  18 mm

  • Ta oferta obejmuje cokół w kolorze szary mat, ale w naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo jeszcze takie panele w kolorze biały mat i dąb hickora.
  • Cokół montowany jest do nóżek regulowanych na specjalne klipsy, które dołączone są do nóżek w szafkach systemu mebli NOVO.
  • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
  • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje cokół o długości 2,0 mb.
  • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
  • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Waga4,0 kg