NOVO oświetlenie LED 5 pkt. biały neutralny 48H

239,00 

Dostawa: już od 69 zł (zależna od wagi przesyłki)

termin wysyłki znajduje się w opisie produktu

Odbiór osobisty - 0,00 zł

Pytania odnośnie produktu:
e-mail: [email protected]
tel.: 606 358 454 / 531 636 535

Opis produktu

NOVO oświetlenie LED 5 pkt. biały neutralny 48H

Termin wysyłki zamówienia – 2 dni robocze

Zachęcamy do zakupu oświetlenia kuchennego punktowego w kolorze neutralnej bieli , które jest niemalże niezbędnym elementem kuchennego wyposażenia. Podświetlenie blatu w kuchni zapewnia komfort i klimat. Oświetlenie LED stanowi jedną z wielu propozycji elementów systemu mebli kuchennych NOVO.  Jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa kuchni z doskonałym wyposażeniem. System NOVO to zarówno zestawy jak i pojedyncze szafki czy akcesoria, dzięki którym możecie Państwo skomponować kuchnię swoich marzeń.  Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

System szafek i zestawy MEBLI KUCHENNYCH NOVO pozwolą Państwu stworzyć wymarzoną kuchnię bez nadwyrężania budżetu, zgodnie z naszym firmowym hasłem: ” Dobre meble nie muszą być drogie”.

MEBLE DOSTĘPNE SĄ OD RĘKI, wprost z naszego MAGAZYNU !!!

 

Informacje dotyczące OŚWIETLENIA LED :

  • Oświetlenie montowane jest do wieńca dolnego szafek górnych.
  • Oprawy punktów świetlnych wykonane są z tworzywa sztucznego w kolorze białym.
  • W zestawie oświetlenia zawarty jest jeden punkt świetlny z włącznikiem dotykowym i pozostałe punkty świetlne bez włączników. Są one ze sobą połączone rozdzielaczem, który jest w zestawie i zapalają się automatycznie w momencie włączenia jednego punktu.
  • Zestaw zawiera punkty świetlne, zasilacz i rozdzielacz, czyli wszystko czego Państwu potrzeba aby podświetlić blat w kuchni.
  • Zestawy oświetlenia LED proponowane w naszym sklepie internetowym zawierają od 3 do 6 punktów świetlnych. W tej ofercie proponujemy zakup zestawu 5 punktowego.
  • System mebli NOVO oferuje takie elementy jak: blaty, boki maskujące, cokoły w całości, szafki dodatkowe ukazane na zdjęciu, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, fronty zmywarki, ociekarki, wkłady na sztućce czy też oświetlenie led w kilku konfiguracjach – ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ MEBLI KUCHENNYCH NOVO w naszym sklepie internetowym
  • elementy dekoracyjne, bateria czy zlewozmywak i sprzęt kuchenny, ukazane na zdjęciach, nie stanowią przedmiotu oferty, oferta obejmuje 5 PUNKTOWE OŚWIETLENIE LED wraz z rozdzielaczem i zasilaczem .
  • Wśród zdjęć załączonych do oferty znajdują się różne aranżacje przedstawiające konfiguracje szafek z systemu Novo i  akcesoriów możliwych do dokupienia do tego systemu. Zdjęcia te nie przedstawiają przedmiotu tej oferty a jedynie pełnią funkcję informacyjną.
  • Meble i akcesoria systemu NOVO objęte są 2 letnią gwarancją.
  • Zapraszamy do zakupu. 

 

UWAGA!!! przy zamówieniu kilku szafek lub zestawu i szafek dodatkowych, KOSZT TRANSPORTU jest tylko jeden i uzależniony jest od wagi łącznej przesyłki.

KOSZT TRANSPORTU DLA KILKU ELEMENTÓW nalicza się w koszyku i tam można go sprawdzić.

Waga1 kg